Mooie hekken voor privé-huizen: foto’s van interessante heggen

Moderne omheiningen vervullen niet alleen de functies van bescherming en markeren de grens van de omgeving, maar bepalen ook de stijl van de gehele architecturale compositie. U kunt een afgewerkt uiterlijk toevoegen aan de landschappen van de percelen door prachtige hekken te installeren voor privé-huizen: foto’s van luxe ontwerpen demonstreren hekken van verschillende ontwerpen met behulp van de huidige materialen en de nieuwste bouwtechnologieën.

Mooie hekken voor privé-huizen: foto's van interessante heggen

Soorten afrastering voor een privéwoning. Foto’s van de beste beslissingen

Het beschrijven van alle soorten hekken voor een privéwoning is onmogelijk. Opties voor bestaande omheiningen duizenden. Fabrikanten bieden alle nieuwe soorten hoogwaardige materialen, waarvan combinaties met traditioneel hout, steen en metaal onovertroffen originele oplossingen bieden voor het insluiten van constructies. Door ontwerp zijn hekken solide en niet massief, gemaakt met openingen.

Volgens het gebruik bij de constructie van omheiningen van een materiaal, kunnen hekken worden onderverdeeld in de volgende groepen:

  • houten – deze groep omvat de hekken van de klassieke vorm, "Herringbone", "Pletenka", "Chess", "Ranch", "Grid", "Fence";
  • baksteen, steen, beton – kan worden gemaakt van baksteen of metselwerk, evenals monolithisch of geprefabriceerd beton en vezelversterkt beton;
  • metaal – verschillende soorten metaal worden gebruikt voor montage: profielpijp, hoek, golfplaten, evroshtaketnik, gesmede elementen, decoratief metaalgaas;
  • polycarbonaat hekken – hebben een licht en transparant uiterlijk;
  • rieten en hagen – gemaakt van teenwilg, hazelaar, wilg, worden vaker gebruikt voor land en land huizen.

Maak kennis met de foto-opties van hekken voor een privéwoning, je kunt zien dat hekken gecombineerd met verschillende soorten materiaal behoorlijk populair zijn. Vanwege de compatibiliteit van hout, metaal en steen ziet de constructie van hekken er aantrekkelijk en indrukwekkend uit. Door een combinatie van verschillende materialen te gebruiken, kunt u de massieve constructie verlichten of kracht toevoegen aan lichtgewicht afrasteringen.

Ontwerpers raden aan materialen te gebruiken in overeenstemming met het ontwerp van het hek, de hoofdstructuren in de tuin. Gelukkig kun je met een ongelooflijk assortiment aan grondstoffen omhullende composities combineren, en elke vorm en kleurenoplossingen creëren. Of het nu om een ​​massieve baksteen- of natuursteenconstructie, een elegante gesmede constructie of een lichthouten paalhekwerk gaat – afhankelijk van uw voorkeuren en financiële mogelijkheden.

Foto’s van hekken voor privéhuizen gemaakt van hout suggereren dat dergelijke ontwerpen lang voorbij het gebruikelijke shtaketnika-oog zijn gegaan. Vandaag de dag een populaire variant van het hek, gemaakt met schuine openingen, genaamd "Herringbone" of "Ladder". Zo’n hek sluit de ruimte van de tuin volledig voor nieuwsgierige ogen en heeft tegelijkertijd openingen voor de penetratie van stralen, wat niet interfereert met het aanleggen van een bloementuin langs het hek.

Een normaal paaltje, maar in twee rijen gelegd, met een verspringende verplaatsing, imiteert een dode constructie, maar vanuit een bepaalde hoek zijn de gaten zichtbaar. Zo’n hek heet "Chess", het ziet er gezellig en compleet uit vanaf de straat en vanaf de binnenplaats.

Voor kleine landhuizen op dezelfde verdieping past een houten hek, gemaakt van latten, gelegd over rekken. Het hek van de binnenplaats is versierd met klimplanten, wat een romantische sfeer creëert. Originaliteit verschillende omheining in de stijl van "Ranch". Dit zijn open hekken met horizontaal geplaatste elementen op enige afstand van elkaar. Het uiterlijk van dergelijke hekken is gestileerd als een Amerikaanse ranch.

Goed advies! Tijdige verwerking met antiseptische verbindingen zal helpen om het esthetische uiterlijk te behouden en een lange levensduur van houten hekken te garanderen.

Omheiningen gemaakt van houten frames, binnen die is gevuld met een rooster van latten, wordt geassocieerd met zee en ontspanning. Het vullen van het frame kan aan elk patroon worden gegeven door de trede tussen de houten planken te veranderen. Dergelijke hekken worden meestal klein van hoogte gemaakt en worden gebruikt voor het decoratieve inlijsten van het grondgebied. Bijzonder licht en luchtig ontwerp geeft houtkleuring in het wit.

Eigenaren van landhuizen in het bosgebied kunnen een hekwerk installeren. Zo’n hek zal opzettelijk de natuurlijkheid van het natuurlijke landschap benadrukken en op de juiste manier omgaan met het beschermende doel.

De combinatie van houten elementen en steunen gemaakt van baksteen of steen in één ontwerp maakt het hek meer verfijnd en edel. Om de constructie van natuurlijkheid te geven, kunnen de pilaren worden gerevet met natuursteen. Niet minder indrukwekkend zijn de kolommen bekleed met hetzelfde materiaal als de muren van het hoofdgebouw. Foto’s van prachtige houten hekken voor privéwoningen zullen als voorbeeld dienen bij het kiezen van uw optie.

Metalen hekken zijn gevarieerd van vorm en er worden ontwerpelementen gebruikt. Ondanks de relatief hoge kosten zijn er onovertroffen smeedijzeren hekken in trek. De foto van gesmede hekken voor een privéwoning toont een verscheidenheid aan patronen: van een eenvoudig rooster tot verwrongen fantasiepatronen.

De openheid van de gesmede omheiningen omvat het onberispelijke landschapsontwerp van de omgeving en het onderhoud ervan in perfecte zuiverheid. Voor een aanzienlijke vermindering van de kosten van schermen, wordt aanbevolen dat alleen het voorste deel van de constructie is ontworpen met gesmede elementen. U kunt de tekening van het hek ondersteunen met behulp van soortgelijke roosters op de ramen van het hoofdgebouw. Om het architecturale complex een enkele stijl te geven, smeed je een hek en poort voor een privéwoning (foto om te bevestigen).

Constructies van metaalprofiel zien er esthetisch, stijlvol en strikt uit. Foto’s van prachtige hekken gemaakt van geprofileerde beplating geven een verscheidenheid aan kleuren van dit materiaal aan, waardoor u de optie kunt kiezen die past bij de kleur van de dakbedekking van bestaande gebouwen. Velen installeren een dergelijk hek alleen en delen graag foto’s van privé hekken van de op maat gemaakte golfbetonvloeren.

Een hek gemaakt van gegolfde vloer met kolommen: de geheimen van assemblage. Eigenschappen, types, gebruik van metalen profiel. Materialen, gereedschappen, assemblagetechnologie. Varianten van ondersteunende pijlersomheining.

De helderheid van de lijnen en de buitengewone sterkte demonstreren omheiningen van metalen piketafrastering. Vanwege de eenvoud van de installatie, is het eenvoudig om een ​​omheining voor een privéwoning te bouwen van een evroshtaketnik met uw eigen handen. Een dubbele beschermlaag van de hekbescherming tegen corrosie verzekert de levensduur van het hek tot 50 jaar.

Goed advies! Bij het ontwerp van het hek van de metalen piketafrastering kan de speling worden aangepast tot aan de ontvangst van een volledig dove versie van het hek.

U kunt een meer representatieve uitstraling geven aan de omheining van een metalen paal hek door een dergelijke omheining te bouwen met stenen pilaren (de foto illustreert dit duidelijk).

Eenvoudig in constructie, maar vrij elegant uitziend hekwerk, gemaakt van een metalen buis. De holle structuur van dergelijk materiaal maakt het gemakkelijk en snel te monteren. Het profiel van het hek kan een vlakke of gebogen configuratie hebben, die bijdraagt ​​aan het creëren van een abstract ornament. Ook kunnen de profielbuizen een betrouwbaar frame van het hek zijn, bedekt met golfkarton, polycarbonaat of leisteen. Het hek van het profiel is perfect gedecoreerd met gesmede inzetstukken.

Relatief goedkoop, maar best een aantrekkelijke optie is een omheining gemaakt van decoratief metaalgaas. Gabion-hekken bestaande uit een raster van verschillende afmetingen gevuld met stenen winnen aan populariteit. Met inachtneming van bouwtechnologie zijn dergelijke hekken duurzaam en ondersteunen ze organisch een natuurlijk landschap. Foto’s van prachtige hekken zullen u inspireren om een ​​individueel meesterwerk te creëren.

Massieve hekken gemaakt van steen, beton, witte of rode baksteen hebben een solide uitstraling. Dergelijke hekken worden vaker gebruikt door eigenaren van prachtige huizen van indrukwekkende afmetingen. Bakstenen en natuurstenen hekken brengen status en waardigheid naar buiten toe. De kosten van de constructie van dergelijke structuren worden beïnvloed door de noodzaak om een ​​goede basis te bouwen, maar hun levensduur zal verschillende generaties lang duren.
Gezien de enorme selectie van bakstenen voor bekleding, kunt u unieke exclusieve omheiningen bouwen. Ziet er geweldig uit met schutting van getextureerde, gekrulde of gestileerde natuursteenafwerkingen.

Goed advies! Om ervoor te zorgen dat de constructie van stenen hekken niet saai en eentonig lijkt, wordt het metselwerk verdund met kolommen gemaakt van bakstenen met een verschillende textuur en kleur, of worden er in het bovenste deel van het hek van andere materialen inserts gemaakt.

Om de bouw van een baksteen of stenen omheining te vergemakkelijken kan dit door te combineren met metaal en polycarbonaat. Gelegen tussen de bakstenen pilaren gesmeed structuur, is het omhuld met polycarbonaat. Transparant plastic maakt de ruimte achter het hek wazig voor de ogen en zal tegelijkertijd de elegantie van de gesmede elementen niet verbergen.

Omheiningen gemaakt van natuursteen zijn indrukwekkend in hun pracht, maar helaas kan niet iedereen zich die luxe permitteren. Een alternatief kan een omheining van kunstmatig materiaal zijn. Dergelijke hekken vormen een perfecte aanvulling op het landschap, vooral als er op het terrein een rotstuin of een prachtige alpine glijbaan is.

In plaats van de saaie en sombere betonnen muurhekken, zijn er modellen van met vezels versterkt betonnen hekwerk gekomen. Dit is het nieuwste materiaal voor de constructie van stijlvolle creatieve hekken. De vorm, het ontwerp en de kleur van de panelen kunnen zeer divers zijn. Dergelijke hekken beschermen tegen lawaai en stof van een nabijgelegen weg en onderscheiden zich door een rijk kleurenpallet. Met verschillende texturen is het hek gestileerd als een gevelsteen, hout, natuurlijke zandsteen of marmer.

Vezelbeton blokhekken hebben niet alleen een vlekkeloze uitstraling, maar vervullen ook perfect hun beoogde doel, en beschermen hen tegen externe aantasting en nieuwsgierige blikken.

Foto’s van omheiningen in een privé-huis illustreren de verschillende ontwerpen van omheiningen, waaronder u kunt kiezen uit smaak- en budgetmodellen. Kwalitatief geïnstalleerde hekken kunnen je jarenlang een gevoel van rust geven.

Like this post? Please share to your friends: