Project van een badhuis met een terras en barbecue: foto’s van bouwopties

Voor veel mensen is een bad niet alleen een badplaats, maar ook een rustplaats. In dit opzicht bouwen de eigenaren van suburbane gebieden vaak multifunctionele baden, waarin u kunt wassen, ontspannen, ontspannen, aan een tafel zitten in de lounge of op het terras. Er zijn een groot aantal opties voor de constructie van dergelijke objecten. U kunt bijvoorbeeld een tochtbad met een terras en een barbecue overwegen: foto’s van verschillende interessante beslissingen wijzen op de grote populariteit van een dergelijk besluit.

Project van een badhuis met een terras en barbecue: foto's van bouwopties

Project van een badhuis met een terras en barbecue: foto-opties

Bij het ontwerpen van een bad als een object voor het organiseren van een buitenactiviteit, kan niet iedereen het zich veroorloven een ruimte te bouwen die groot genoeg is om, naast een stoomkamer en een douche, ook een rustruimte te laten passen. Een goede budgetoptie is in dit geval een sauna met een terras en een barbecue. Foto’s van de projecten van dergelijke baden zijn opvallend in hun diversiteit.

Het terras is een open ruimte in de buurt van het hoofdgebouw met hekken en vloer. Het kan elke maat zijn. Het hangt allemaal af van de portemonnee en de behoeften van de eigenaren. De constructie van een terras waarop een zware kachel zal worden geïnstalleerd, vereist bepaalde ontwerpkenmerken. De beste optie is de constructie van een monolithische strookfundering niet alleen onder alle wanden van het bad, maar onder de plaats waar de barbecue-oven zal zijn. Het moet worden overstroomd naar de hoogte van de vloer, omdat het zal worden gebruikt voor het leggen van de oven zelf.

Als u van plan bent een vuurpot te gebruiken, dan heeft u best voldoende stapel- of kolomvormige fundering. Het is verbonden door een frame van een balk met een doorsnede van 150×150 mm, waarop de vloer wordt gelegd. Plaats onder de grill een coating van vlamvertragend materiaal. In dit geval is het volkomen veilig om kebab en barbecues te bereiden. Projecten van baden met een terras, waarvan de foto’s meestal te vinden zijn, impliceren noodzakelijkerwijs het bestaan ​​van een betrouwbare basis.

Gesloten terras bovenaan kan een gemeenschappelijk dak met een bad zijn. In dit geval is het truss-systeem gebaseerd op rekken, die de samenstellende elementen zijn van het terrasframe. Er kunnen ook hekken aan worden bevestigd.

Je kunt een bad van elk materiaal bouwen, maar meestal is het gemaakt van hout. Naaldbomen zijn het best geschikt voor dit doel. Ze zijn minder gevoelig voor rotten en gemakkelijker te hanteren. Moderne antischimmel- en brandbehandeling maakt de boom goed beschermd tegen alle problemen.

Goed advies! Gebruik binnenshuis geen gebruik van naaldhout. Onder invloed van hoge temperaturen komt er hars uit, die in het haar kan komen of een persoon ernstig kan verbranden.

Houten baden zijn gebouwd van stevige boomstammen. Om dit te doen, knip log huis door een speciale technologie, bekend sinds de oudheid. Een goot wordt op een boomstam gesneden en uitsparingen worden aan de uiteinden gemaakt voor het leggen van een loodrechte log. Zulke structuren zien er prachtig uit als de stam gekalibreerd wordt genomen, dat wil zeggen dezelfde diameter.

Er zijn ook badprojecten van een bar met een terras. Dergelijke baden zijn iets goedkoper, omdat de productie van hout volledig gemechaniseerd is. Voor het plaatsen van wanden volstaat het om het op de gewenste lengte te zagen en het te assembleren in overeenstemming met de voorbereide schets van de fundering. Om dit te doen, wordt elk regulier hout geplant op houten pinnen.

Projecten van baden uit een geprofileerde bar met terras zijn bijzonder aantrekkelijk. Dergelijk hout wordt verwerkt op een speciale machine en heeft een glad oppervlak. Het is bedekt met een speciale beits, die de boom een ​​mooie natuurlijke schaduw geeft en niet zwart wordt na verloop van tijd. Meestal voorzien de projecten van baden van geprofileerd hout met een terras niet in een interieurdecoratie, omdat er geen speciale behoefte aan is.

Het terras in dergelijke projecten heeft hekken gemaakt van dezelfde bar in combinatie met decoratieve latten. Het ziet er heel mooi en natuurlijk uit. Het terras zelf kan gemeenschappelijk zijn voor het bad en thuis. Als het ook geglazuurd is, krijgt u een prachtige overgang tussen deze twee objecten, waarin u alle benodigde accessoires voor een vakantie op het platteland kunt regelen.

Er zijn badprojecten met een bar met een terras, die op een terras lijken. Als de oppervlakte van dit gebouw groot genoeg is, kan er een biljart worden geplaatst, wat de rust van het platteland nog meer comfort zal bieden.

Goed advies! Naar de vloer op het terras vervaagde niet, en de verf erop viel niet af, je kunt het maken van een speciaal samengesteld bord. Deze borden zijn niet bang voor zonlicht, regen en sneeuw. Ze kunnen meer dan twaalf jaar dienen.

Als zowel de faciliteiten als de mogelijkheden het mogelijk maken om een ​​groot bouwwerk te bouwen, dan is het mogelijk om met succes een saunaproject te kiezen met een rustruimte en een terras. Dit ontwerp is praktischer en populairder. Het terras is immers alleen in het warme seizoen te gebruiken. Extra ruimte in de kamer, in de warmte, stelt u in staat om op elk moment van het jaar het bad te gebruiken met groot voordeel.

Goed advies! Het is niet nodig om een ​​rustruimte op zolder te regelen als er ouderen in uw gezin zijn. Ze zijn niet alleen ongemakkelijk om te beklimmen, maar ook gevaarlijk.

Iedereen is vrij om een ​​van de voorgestelde opties voor projectenbaden op een landelijke site te kiezen. Allemaal, met individuele kenmerken, zijn ontworpen om een ​​kwaliteitsorganisatie van rust en ontspanning van de persoon te bieden. Daarom is het voor de constructie van elk type sauna noodzakelijk om vertrouwd te raken met de regels van de brandveiligheid, vooral als er een barbecue op het terras is.

Like this post? Please share to your friends: